شرکت دانش سلامت کوثر در تاریخ 1383/11/21 با موضوع خرید و فروش لوازم پزشکی و کلیه وسایلی که در بهداشت و درمان کاربرد دارند تاسیس گردید.

با شروع فعالیت شرکت صاحبان اصلی مجموعه گستردگی حجم حوادث تروما و عموم بیماران مراجعه کننده در این حوزه را از دغدغه های خود دانستند و برآن شدند با توجه به ارتباط مستقیم این مهم با حوزه ی فعالیت شرکت و تکیه بر ایزد منان در جهت مساعدت با بیماران بی بضاعت ، کلیه سهام شرکت را وقف خدمت رسانی در این زمینه نمایند.

لذا در تاریخ 1397/06/07 به موجب وقف نامه ی رسمی شماره  198455 تمامی یکصد سهم و سرمایه شرکت

  • 50 درصد وقف بر بیمارستان شهید رجایی شیراز
  • 25 درصد وقف بر مرکز تحقیقات تروما استان فارس وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  • 25 درصد وقف بر کمک به بیماران بی بضاعت

گردید و ضمن اعمال تغییرات فوق در اساسنامه ی مجموعه، شرکت دانش سلامت کوثر به عنوان موقوفه ای تحت نظارت سازمان اوقاف وامور خیریه دوره ی بدیعی از فعالیت های خود را آغاز نمود.

دیری نپایید شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر در راستای رشد اقتصادی، تأمین نیاز سلامت هموطنان و افزایش عزت ملی، با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی قدم در عرصه تولید ایمپلنت های ارتوپدی نهاده و در همین راستا  موفق به کسب عنوان اولین تولید کننده ی اکسپرت نیل تیتانیوم در ایران، کسب عنوان یکصد برند برتر در سال 1396 و اخذ استانداردهای 

  • ISO13485
  • ISO9001
  • ISO14001
  • ISO10004
  • ISO10002
  • ISO18001

گردید؛ بدیهی است ورود به تولید از طریق این کالای برجسته و نمود این توانمندی به حضور سران کشوری، موجب شد علاوه بر تقویت انگیزه ی تیم توانمند کوثر در تولید قطعاتی با این مشخصه، بر همگان ثابت گردد اهداف بلندتری در ورود موقوفه به امر تولید نهفته و آن چیزی جز اعتلا به فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق آرمان های والای ایشان در رفع وابستگی ملت عزیزمان ایران نخواهد بود. 

شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر با بهره گیری از همت مضاعف کارشناسان فنی و خستگی ناپذیرانی که ارتقاء فرهنگ سلامت را وظیفه ملی خود می دانند، ضمن تولید و اخذ مجوز ساخت کاربردی ترین اقلام گروه کالایی ایمپلنت های ارتوپدی" اعم از اکسپرت نیل تیبیال پیچ نیل تیبیال انواع پلاک DCP، سیستم اسپاین شامل پیچ های مونو اکسیال بلند و نات، پیچ های کورتیکال و کنسلوس درکلیه سایزها" موفق به اخذ پروانه ی صادرات اکسپرت نیل تیتانیوم و پیچ نیل تیبیال در سال ۱۳۹۷ و بروز توانمندی های ایران و ایرانی بر عموم جهانیان گردید. اکتفا به این امر در برنامه های بلند مدت موقوفه نبوده و ضمن ورود سایر محصولات به خط تولید، در انتظار صدور پروانه ی ساخت اقلام پرکاربردی چون پیچ های پلی اگزیال، راد، مجموعه کراس لینک، سایر نیل های درون استخوانی همچون نیل فمور، PF نیل، راش نیل، الاستیک نیل، کلیه ایمپلنت های فک و صورت، ججمه، اره فکی (SAW BLADE) و انواع مش های کرانیوپلاستی نیز می باشد.

یادآور می گردد کلیه ی تولیدات این موقوفه توسط بزرگترین شرکت بیمه ای خاورمیانه ( بیمه ایران )، بیمه گردیده و این خود گواهی قابل استنادی مبنی بر تضمین کیفیت تولیدات مجموعه می باشد.

دیری نخواهد پایید با بینش مدیریتی مجموعه در تشخیص نیاز روز جامعه پزشکی و بیماران، تیم توانمند کوثر با تولید محصولات نوین و بدیع در صنعت پزشکی به چشم انداز خویش دست خواهد یافت.موقوفه دانش سلامت کوثر،شرکت دانش سلامت کوثر

 

آدرس ارتباطی ما

شیراز | خیابان ملاصدرا، خیابان حکیمی، کوچه 3، ساختمان سیمین، واحد 6

تهران | خیابان شیراز جنوبی، بلوار علیخانی، پلاک 43، ساختمان پزشکان، طبقه 4

شیراز | بلوار کریم خان زند، جنب دانشکده پزشکی، بیمارستان شهید فقیهی

شیراز | بلوار کریم خان زند، میدان نمازی، بیمارستان نمازی

071-32343345

071-32343245

info@kowsarmedical.com

نسخه الکترونیک کتاب سواد مدیریتی و مهارت رهبری

نویسنده: حمیدرضا محمدی  

ناشر: نویسندگان آزاد                                             

تعداد صفحات کل: 236  

زبان: فارسی                                                             

نسخه الکترونیکی: موجود

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید