حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده محترم ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در‌ غرفه شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر

رئیس سازمان اوقاف از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ایران بازدید کرد. رئیس محترم سازمان اوقاف و خیریه کشور عصر امروز (19 خرداد ماه) با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ایران بازدید و با تولیدکنندگان این تجهیزات گفت وگو کرد.

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه عصر امروز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران از بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث بازدید کرد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و هیات همراه با حضور در سالن های خلیج فارس و میلاد از غرفه‌های مرکز علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه تبیان، شرکت های دانش بنیان و سایر غرفه های این نمایشگاه و تجهیزات پزشکی و دستاوردهای نوین این عرصه  وفناوری های نوین بازدید و از نزدیک با نحوه فعالیت‌ و کارکردهای این تجهیزات پزشکی آشنا شد. نمایند ه ولی فقیه درسازمان اوقاف در حاشیه این بازدید برگزاری این نمایشگاه را بسیار ارزنده و مثبت دانست.

وی همچنین با حضور در محل غرفه شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر وابسته به سازمان اوقاف با کارکردها و محصولات تولیدی این موسسه آشنا شد و از فعالیت های دانش بنیان این موسسه که درحوزه ایمپلنت های ارتوپدی است، حمایت کرد.

گفتنی است بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث که تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در آن به نمایش گذاشته شده است، از نوزدهم تا بیست و دوم خردادماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

آدرس ارتباطی ما

شیراز | خیابان ملاصدرا، خیابان حکیمی، کوچه 3، ساختمان سیمین، واحد 6

تهران | خیابان شیراز جنوبی، بلوار علیخانی، پلاک 43، ساختمان پزشکان، طبقه 4

شیراز | بلوار کریم خان زند، جنب دانشکده پزشکی، بیمارستان شهید فقیهی

شیراز | بلوار کریم خان زند، میدان نمازی، بیمارستان نمازی

071-32343345

071-32343245

info@kowsarmedical.com

نسخه الکترونیک کتاب سواد مدیریتی و مهارت رهبری

نویسنده: حمیدرضا محمدی  

ناشر: نویسندگان آزاد                                             

تعداد صفحات کل: 236  

زبان: فارسی                                                             

نسخه الکترونیکی: موجود

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید